Menu

„Toy Toy Circus Show” (Rufi Rafi)

„Toy Toy Circus Show”
Skrzynia pełna starych zabawek… Zabawek? Czy może artystów cyrkowych? Kto wie co może się wydarzyć, gdy jeden klaun odkrywa starą skrzynię? Jedno jest pewne: … panie, panowie cyrk przyjechał ….!
Spektakl „Toy Toy Circus Show” inspirowany jest starymi zabawkami, a całość utrzymana w stylu „retro”. Klaun odkrywając sekrety starej walizki, wyciąga z niej zabawki i tworzy z nimi przedstawienie cyrkowe…. wciągając także na scenę publiczność. Spektakl jest okraszony muzyką na żywo, tworzoną na rzadko już spotykanym instrumencie- katarynce.
Czas trwania około 45 minut.
Spektakl familijny bez ograniczeń wiekowych.
Występuje: Rufi Rafi & Kataryniarz Karkonoski

Info: Spektakle Klauna Rufiego Rafiego są spektaklami klaunowymi, na pograniczu sztuki cyrku i teatru, przeznaczonymi zarówno na scenę teatralną jak i w plener. Mają charakter familijny- są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, bo przecież każdy, niezależnie od wieku lubi- i potrzebuje- się śmiać! Niektóre ze spektakli są mocno improwizacyjne- uliczne, inne mają formę bardziej zamkniętą, bardziej teatralną. W przypadku dużych imprez proponujemy zaangażować Rufiego jako osobę przewijającą się przez całość imprezy, wchodzącą w interakcje, animującą uczestników wydarzenia.