Menu

„Bazar” (Rufi Rafi)

„Bazar”
Klaun ciągnąc cały swój dobytek na wózku (przerobionym dziecięcym kojcu) przystaje by sprzedać swoje rupiecie.
Sprzedać rupiecie czy zabawić gawiedź?
Nieokrzesany klaun – handlarz inicjuje kontakt bezpośredni z uczestnikami wydarzenia, rozbawia i wzrusza małych i dużych. Raz proponuje usługi taxi, raz wentyluje swoją ręczną klimatyzacją a innym razem chce zostać przytulanką. Jak to bywało na jarmarkach, z całego tego wesołego kramu wyłania się nieoczekiwanie przedstawienie pełne komicznych sytuacji, slapstikowych gagów a może nawet wzruszających chwil.

Spektakl interaktywny tworzony z myślą o imprezach plenerowych, dla widzów w każdym wieku.
Show pełne jest slapstikowych gagów, mrożących krew w żyłach momentów i dobrego humoru.
Spektakl ku pamięci przedwcześnie zmarłego niemieckiego komika Gregora Wollnego, który pozostaje wielką inspiracją dla twórczości Rufiego Rafiego.

Czas trwania około 45 minut. Występują klaun RR solo

Foto: Maciej Zakrzewski (podczas WERTEP festiwal 2019)


Info: Spektakle Klauna Rufiego Rafiego są spektaklami klaunowymi, na pograniczu sztuki cyrku i teatru, przeznaczonymi zarówno na scenę teatralną jak i w plener. Mają charakter familijny- są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, bo przecież każdy, niezależnie od wieku lubi- i potrzebuje- się śmiać! Niektóre ze spektakli są mocno improwizacyjne- uliczne, inne mają formę bardziej zamkniętą, bardziej teatralną. W przypadku dużych imprez proponujemy zaangażować Rufiego jako osobę przewijającą się przez całość imprezy, wchodzącą w interakcje, animującą uczestników wydarzenia.