Menu

Oferta 2020

W sezonie 2020 polecamy szczególnie:

Spektakle:

  • nowy spektakl Rufi Rafiego „Bazar”, idealny na warunki uliczne, plener.
  • spektakl Rufi Rafiego „Toy Toy Circus Show” z muzyką katarynki na żywo.
  • spektakl średniowiecznego błazna Ruphusa Raphusa „Błazeńskie przypadki” , świetnie nadający się na imprezy historyczne.
  • spektakl teatralny „ W piwnicy Ducha Gór” oparty na legendach o Duchu Gór (wszak mieszkamy w Karkonoszach).
  • spektakl dla najmłodszych „A crocodile who lived in a bath” , dla dzieci w wieku przedszkolnym, w całości zagrany w języku angielskim.

Atrakcje:

  • Płócienne torby własnoręcznie namalowane na maszynie kleksograficznej
  • Własnoręcznie wykonane przypinki

Podstawowym elementem naszej oferty jest działalność nietuzinkowego klauna. Spektakle klauna Rufiego Rafiego są spektaklami na pograniczu sztuki cyrku i teatru, przeznaczonymi zarówno na scenę teatralną jak i w plener. Mają charakter familijny- są odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych, bo przecież każdy, niezależnie od wieku lubi- i potrzebuje- się śmiać! Ponadto proponujemy zaangażować Rufiego jako osobę przewijającą się przez całość imprezy, wchodzącą w interakcje, animującą uczestników wydarzenia. Postacią nieco podobną, pozostającą w klimacie komedii jest średniowieczny błazen Ruphus Raphus, świetnie nadający się na imprezy historyczne.
Czerwona Walizka to nie tylko klaun. Proponujemy szczególnie dwa spektakle w nurcie tradycyjnego teatru dla dzieci, nadające się świetnie
do sal teatralnych, domów kultury, ale sprawdzające się także w plenerze.
Ponadto warto zajrzeć do zakładek Atrakcje i Edukacja gdzie znajdziecie Państwo ofertę na każdy typ imprezy. Animujemy już od 20 lat.
Jesteśmy bardzo elastyczni, więc zawsze dopasujemy ofertę do Państwa oczekiwań.

Szczegóły wymienionych spektakli znajdziecie Państwo w zakładkach Spektakle i Atrakcje.

Oferta z pełnymi opisami do pobrania w formacie PDF tutaj: Oferta 2020